В Україні з'явилися шахраї, які виманюють гроші у родичів полонених, — Генеральний штаб ЗСУ

В Україні з'явилися шахраї, які виманюють гроші у родичів полонених, — Генеральний штаб ЗСУ

В Україні з'явилися зловмисники, які наживаються на родичах військовослужбовців, потрапивших у полон чи зниклих безвісти.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"Увага! Шахраї! Користуючись емоційним станом рідних та близьких, зловмисники телефонують з прихованих номерів та пропонують за грошову винагороду надати інформацію про військового та сприяти визволенню з полону. Також шахраї намагаються, нібито з метою уточнення, дізнатися особисті дані українських захисників", — йдеться у повідомленні.

Генштаб додав, що представники ЗСУ чи інших органів військового управління та державних установ не збирають коштів й не звільняють з полону шляхом викупу. Питання звільнення військовополонених перебувають у виключній компетенції органів державної влади. І для цього жодних грошей з членів сімей та близьких не збирають.

Нагадаємо, дружина командира батальйону "Азов" Дениса Прокопенко Катерина розповіла, що українських військових, захоплених російськими військами після тримісячної облоги заводу "Азовсталь" у Маріуполі, утримують у задовільних умовах.