У Tesla назвали терміни презентації прототипу людиноподібного робота

У Tesla назвали терміни презентації прототипу людиноподібного робота

Мільярдер Ілон Маск у своєму Twitter заявив, що День штучного інтелекту Tesla перенесено на 30 вересня, оскільки до цього часу компанія може презентувати Optimus.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

За даними, які Tesla відкрила у презентації на заході AI 2021, Optimus має бути близько 173 сантиметрів у висоту, важити близько 57 кілограмів та мати вантажопідйомність 20 кілограмів, повідомляє видання Bloomberg.

Вперше проект Optimus презентували 9 серпня 2021 року. Тепер компанія має намір презентувати його прототип. Optimus являє собою робота розміром з людину, який, як передбачає Маск, буде здатен виконувати рутинні обов'язки, такі як закупівля продуктів.

"Робот-гуманоїд рано чи пізно матиме потенціал, який згодом стане важливішим за автомобільне підприємство", — вважає Маск.