В Україні ціни на вершкове масло зростуть, - Infagro

В Україні ціни на вершкове масло зростуть, - Infagro
Фото: depositphotos

Внутрішні ціни зростуть, в тому числі і за рахунок недавньої девальвації гривні.

Побудуйте ефективну HR-стратегію вашого бізнесу HR Wisdom Summit від Delo.ua та Ekonomika+
17 липня HR-лідери OLX Робота, Shell, ArcelorMittal та ще понад 30 великих компаній поділяться найкращими практиками адаптації ветеранів у робоче середовище, підтримання ментального здоров’я команди, наймання в умовах кадрового голоду та використання інновацій в HR
Забронювати участь

Аналітики Infagro повідомляють, що виробництво вершкового масла почне сезонно скорочуватися, а внутрішні ціни зростуть, в тому числі і за рахунок недавньої девальвації гривні. Незважаючи на падіння цін зовнішніх продажів, свій вплив справить також і експорт товару. 

"Зростання цін відбудеться через тиждень-два. Поки що ринок пристосовується до нових реалій, спричинених змінами в курсовій політиці НБУ та можливостями експорту", - йдеться у повідомленні. 

На тлі погіршення кон’юнктури світового ринку, експортні ціни на українське масло падають. Незважаючи на це, експорт все ще вигідний, і про це свідчить зростання обсягу експорту у липні майже вдвічі у порівнянні з попереднім місяцем.

Виробництво масла в цьому році активне. За приблизними оцінками експертів, в липні буде вироблено лише на 7% менше минулорічного показника.

"Аналізуючи поточні можливості експорту, зростання внутрішніх цін на масло вже в найближчій перспективі неминуче", - зазначають аналітики. 

Нагадаємо, що українські сировари витіснять імпорт, якщо не будуть піднімати ціни.