Колишня дружина Боголюбова відсудила у ПриватБанку понад $17 млн

Колишня дружина Боголюбова відсудила у ПриватБанку понад $17 млн

Дніпровський апеляційний суд ухвалив рішення про стягнення з державного Приватбанку $17,5 млн на користь Олени Боголюбової, колишньої дружини екс-власника банку Геннадія Боголюбова. Приватбанк не згоден з таким рішенням та подасть апеляцію.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє пресслужба фінустанови.

Так, суд залишив без змін рішення Жовтневого районного суду міста Дніпро про стягнення з ПриватБанку на користь колишньої дружини екс-власника коштів, зокрема на депозитах, на суму понад 17,5 млн доларів.

Олена Боголюбова стверджує, що 22 грудня 2016 року банк списав кошти з її рахунків, про що їй стало відомо з виписок за рахунками у системі "Приват24". У суді ексдружина мільярдера доводить, що ПриватБанк порушив зобов'язання за депозитними договорами, строк виконання яких ще не настав, а відтак вимагає їхнього розірвання.

Жовтневий райсуд м. Дніпра раніше своїм рішенням частково задовольнив позов Боголюбової до ПриватБанку і розірвав кілька депозитних договорів, укладених у 2014-2016 роках, і стягнув з ПриватБанку на її користь 15,7 млн дол, 1,8 млн євро і 30,4 млн грн.

Судді визначили, що кошти Боголюбової не могли бути конвертовані в акції банку в результаті процедури бейл-ін, адже вона не була пов'язаною з ексакціонерами банку, так як подружжя розірвало шлюб у 2007 році.

ПриватБанк у свою чергу заявив, що звернеться до відповідних державних органів із заявами щодо системного ухвалення протиправних судових рішень. 

"Звичайно, категорично не погоджуючись з черговим рішенням суддів апеляційного суду, ПриватБанк оскаржить його у Верховному Суді і буде неухильно відстоювати свої права та права кожного українця на справедливе судочинство та верховенство права", - йдеться у повідомленні фінустанови.

Зазначимо, 26 липня ПриватБанк виграв касацію у колишніх акціонерів банку.