Новости компаний 27 ноября 2019 в 10:17

9,2 тисяч споживачів газу Львівщини стали новими клієнтами "Львівгаз збуту"

Найактивніший приріст клієнтів спостерігається у Львові — це 7199 нових домогосподарств

Фото: vesti.ru Фото: vesti.ru
Фото: vesti.ru

Від початку року новими клієнтами "Львівгаз збуту" стали ще 9248 споживачів газу області. Чисельність клієнтів збільшується за рахунок новобудов та їх газифікації. Зокрема, найактивніший приріст побутових споживачів спостерігається у Львові — це 7199 нових домогосподарств. Ще 619 нових споживачів компанія отримала у Стрийському районі та 600 у Яворівському.

"Як показує наша клієнтська база, серед усіх видів палива, мешканці не лише Львова, а й області надають перевагу саме природному газу. Хоча не секрет, що у сільській місцевості, окремі споживачі з метою економії повертаються до користування дровами, як альтернативним видом палива", — говорить директор ТОВ "Львівгаз збут" Павло Майк.

Подпишитесь на канал DELO.UA

Клієнти "Львівгаз збуту", котрі використовують газ для побутових потреб, споживають його найбільше. Обслуговування таких споживачів є найбільш затратним та трудомістким, адже вимагає від компанії організації щоденного прийому клієнтів та опрацювання звернень, виготовлення та доставки рахунків, забезпечення роботи контакт-центру, інших інформаційно-консультаційних та платіжних сервісів тощо.

Нагадаємо, для вирішення газових питань компанія "Львівгаз збут" налагодила систему консультацій як у відділеннях компанії, так і за допомогою контакт-центру. Окрім того, для клієнтів доступні онлайн сервіси: "Особистий кабінет" на сайті 104.ua, мобільні додатків 104 MobileLight (iOS) та 104Mobile (Android), чат-бот 7104 у Viber.

Загрузка...
Новое видео
Продаем веревки в 28 стран мира: как украинский производитель паракордов покоряет ЕС и конкурирует с Китаем
Загрузка...