Бизнес 27 января, 16:01

"Бізнес має розвиватися навіть в період турбулентності" — експерт

СЕО "ТЕДІС Україна" зазначає необхідність інвестувати у довготсрокове партнерство

Тарас Корніяченко Тарас Корніяченко
Тарас Корніяченко

"У дистриб'юторському бізнесі докарантинного періоду потрібно було працювати швидко. Під час пандеономіки — ще швидше. Наша відповідальність перед споживачами — це своєчасні поставки товару в 45 тисяч торгових точок по всій Україні", — про це написав у колонці "Будьте готові до будь-якого сценарію. 5 бізнес-уроків, щоб цей рік був успішніше, ніж попередній" генеральний директор компанії "ТЕДІС Україна" Тарас Корніяченко.

За його словами, віддалений формат роботи стимулював в компанії діджиталізувати всі бізнес-процеси, які це дозволяли. "Це зручно, технологічно і цей перехід ми заклали в основу нашої бізнес-стратегії", — зазначив Тарас Корніяченко.

Подпишитесь на канал DELO.UA

Серед інших бізнес-уроків 2020-й рік СЕО "ТЕДІС Україна" відзначив також важливість турботи про співробітників, довгостроковість партнерства, надання допомоги медикам і соціально незахищеним верствам суспільства і вміння працювати в умовах високого ступеня невизначеності.

"Для нас турбулентне середовище стало більш звичним, ніж штиль і безвітря. Звичайно, хочеться працювати в умовах, коли можеш з великою часткою ймовірності планувати KPI і досягати їх в кінці року. Але життя в нинішніх умовах — це постійний виклик. Не потрібно переживати про те, що ви не знаєте, яким буде курс долара або фіскальна політика. Є тільки один рецепт — потрібно продовжувати методично працювати", — резюмував Тарас Корніяченко.

 

Загрузка...
Новое видео
Борис Шестопалов: Что сегодня делает бизнес более устойчивым?
Загрузка...