Бизнес 20 мая, 14:05

Допомога бізнесу: юркомпанія ILF запрошує приєднатись до антикризових трансляцій

Щодня з 17 до 18 години юристи відповідають на найактуальніші питання підприємців

Иллюстрация: pixabay.com Иллюстрация: pixabay.com
Иллюстрация: pixabay.com

Юридична компанія ILF запрошує українських підприємців приєднатись до безкоштовних антикризових трансляцій для допомоги бізнесу. Про це Delo.ua повідомили в прес-службі компанії. 

"Це години безкоштовних відповідей на питання під час пандемії. Щодня наші юристи з 17 до 18 години відповідають на найактуальніші питання для підприємців. Ми говоримо про важливі зміни законодавства та про те, як потрібно змінювати свою діяльність. Це й медична сфера, і корпоративний бізнес, і ІТ. Часто запрошуємо співрозмовників, щоб порівнювати закони з практикою. Це підприємці, головні лікарі, керівники державних організацій, бізнес-кластерів тощо", — йдеться в повідомленні ILF. 

Так, на поточному тижні на бізнес очікують такі трансляції:

➡️ Вівторок 19.05 16:00 — прямий ефір з експертом з трудового права Олексієм Головіним та операційною директоркою мережі "23 Ресторани" Оксаною Камінською про вихід ресторанів з карантину "Літній майданчик та обслуговування на виніс: як не отримати штраф?"
Реєстрація — https://cutt.ly/4ymdoPT

➡️ Середа 20.05 17:00 — адвокат Олексій Харитонов та голова агрофудкластера Юрій Михайлов піднімуть тему рейдерства "Кримінальна справа як інструмент захоплення бізнесу".
Реєстрація — https://cutt.ly/pyQfBmP

➡️ П'ятниця 22.05 17:00 — трансляція на тему "Угода про заборону конкуренції для працівників компанії" за участю експерта з корпоративного консалтингу Арсена Бучковського та власника бізнесу, який укладав non-compete agreement зі своїми працівниками. 
Реєстрація — https://bit.ly/3dNWqmQ

Загрузка...
Новое видео
Анатолій Криволап. Творчість — це феномен, який не керується навіть автором / DeloUA
Загрузка...