Молодіжна академія соціальних лідерів оголошує набір на грантову програма Академії МВА International

МАСЛ: Молодіжна академія соціальних лідерів — грантова програма Академії МВА International на отримання стипендії для навчання на курсі MBA International з присвоєнням британського диплому

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ соціально-активну молодь, лідерів-підприємців у віці від 18 до 28 років, які: 1) вже успішні, але прагнуть більшого; 2) мають ідею власного проекту та бажання його реалізувати; 3) відкриті до нового досвіду, корисних порад для апгрейду свого світогляду.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА на конкурсному відборі. Подача заявок до 15.11.2015

МАСЛ — це можливості для цілеспрямованих, мотивованих молодих лідерів країни:

1. Прослухати безкоштовно курс практичних лекцій від успішних особистостей України — провідних бізнесменів, політиків, громадських діячів, представників мистецтва і культури;

2. Сформувати індивідуально-нове бачення про те, як функціонує "механізм бізнесу";

3. Відкинути всі стереотипи, перейти від теорії до реалій і практиці в нашій країні.

У фіналі учасники презентують комітетові журі свої проекти за трьома категоріями: "бізнес-проект", "соціальний проект", "арт-проект" і борються за шанс отримати грант, а також підтримку на реалізацію проектів з боку бізнесу.

Мета проекту — підтримка розвитку бізнесу та соціального підприємництва в Україні, перехід від вертикальних зв'язків до горизонтальних, поширення цінностей соціально-відповідального лідерства в особистому та професійному житті людини.

Формат проекту МАСЛ — інтелектуальний HUB — зустрічі молодих лідерів-підприємців з лідерами бізнесу, політики, мистецтва та громадськими діячами свого регіону.

Соціальна місія МАСЛ — формування молодих соціально відповідальних лідерів, підтримка в реалізації особистісного та професійного потенціалу та надання гранту на навчання за програмою МВА International.

МАСЛ у містах — Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Житомир

Подати заявку на МАСЛ до 17.11.2015 https://goo.gl/T3wcXc

Докладніше про проект www.facebook.com/masl.academy

СТАРТ ПРОЕКТУ — 23 ЛИСТОПАДА 2015 РОКУ

Зустрічі з лідерами пройдуть з 23.11.15 — 18.12.15

Написання бізнес-моделі, підготовка презентації — 21.12.15 — 29.01.16

Захист проектів — 1.02.15 — 12.02.15

Місце проведення зустрічей і розклад буде повідомлено безпосередньо учасникам проекту до 23.11.2015

ПРОЕКТ МАСЛ ВЖЕ ПІДТРИМАЛИ керівники та топ-менеджмент компаній:

Сушия, Райффайзен Банк Аваль, портал Allbiz, Coca-Cola Ukraine, АВК, Промкабель-Електрика, "Я-Галерея", bit.ua, Forbes Woman, мережа Private Hotels, Оболонь, юридична компанія "Юскутум", Logitech, Самсунг, Платинум Банк, BritMark і багато інших ..