Рейтинг "Снято в Украине"

TV Докуфільми

Auschwitz. Інструкція щодо НЕзастосування

Auschwitz. Інструкція щодо НЕзастосування

2020

Країна: Україна

Історичний фільм

Показ: 27 січня 2020, Інтер

Виробництво: Телеканал Інтер

Дивитися документальний фільм

Минуло 75 років з дня визволення польського міста Освенцим, в якому нацисти організували найбільшу "фабрику смерті" — концтабір Аушвіц. До цієї дати телеканал зняв документальну історію, розказану очевидцями страшних подій.

Освенцим був звільнений військами Першого Українського фронту. Солдати, загартовані в боях і бачили на війні різне, в Освенцімі плакали, як діти: настільки їх шокувало побачене. За офіційними даними, в Освенцімі було вбито близько 1,4 млн людей. 27 січня — День визволення Освенциму проголошений ООН як Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

Знімальна група

Генеральний продюсер: Ганна Безлюдна. Продюсер: Ігор Мацюк. Головний редактор телеканалу Інтер: Антон Нікітін. Сценарист: Ян Іванишин. Режисер-постановник: Олександр Ракоїд. Оператор-постановник: Дмитро Гораш. Режисер монтажу:Денис Івашина. Комп"ютерна графіка: Інтер-дизайн. Звукорежисер: Андрій Федоров. Актори: Борис Станіславський, Андрій Зубар.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 2,20, частка аудиторії (shr%) — 8,24.

Трейлер

Бали
367

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek