Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Будиночок на щастя — 2

Будиночок на щастя — 2

2019

Країна: Україна

Комедія

2 сезон — 32 серії

Показ: 22 жовтня 2019, Новий канал

Виробництво: IQ Production на замовлення Нового каналу

Дивитися серіал

Молодому подружжю Маші і Максу сподобалися сільські клопоти і душевна атмосфера в Сеньківці. А майбутній дитині підуть на користь свіже повітря і натуральні продукти. Головні герої серіалу ретельно готуються до батьківства. Майбутніми кумами Маша і Макс збираються брати Настю Каменських і Сергія Притулу, але сусідка Любаня хрещеною матір'ю малюка бачить тільки себе. Жінка вже продумала, в якій церкві пройдуть хреститини, скільки буде гостей, підготувала дитячу ванночку і шиє пелюшки. І не бажає чути відмови. Вона налаштована на жорстку війну за кумівство.

Знімальна група

Директор групи: Микола Світлицький. Продюсер: Сергій Атрощенко, Віктор Медведський, Оксана Іванюк — генералні, Юрій Кірпік — виконавчий. Режисер-постановник: Сергій Атрощенко. Сценаристи: Павло Євчук, Сергій Атрощенко, Віктор Медведський. Оператор-постановник: Євген Сахно. Режисери монтажу: Катерина Демська, Сергій Тузюк. Звукорежисери: Олег Тарасенко, Андрій Чупир. Художник-постановник: Олександр Жулинський. Художник з костюмів: Олена Софієнко. Художник з гриму: Катерина Мендруль.

У головних ролях: Костянтин Войтенко, Галина Безрук, Віталіна Біблів, Назар Задніпровський, Ганна Кошмал, Ярослав Федорчук.

Продаж за кордон (показ чи адаптація), розміщення на стрімінгових платформах: Казахстан — Седьмой канал, Беларусь — Телеканал Беларусь 1, Латвія — Lattelecom.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 1,93, частка аудиторії (shr%) — 8,14.

Трейлер

Бали
4939

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek