Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Маркус

Маркус

2019

Країна: Україна, Латвія

Детективна драма

8 серій

Показ: 7 жовтня 2019, телеканал "Україна"

Виробництво: АРТ-територія, медіакомпанія Helio Media (Латвія) на замовлення телеканала "Україна"

Дивитися серіал

В основі сюжету — історія, Життя звичайної вчительки Поліни Клочко кардинально змінив трагічний випадок, коли з дитячого садочку був викрадений її син Марк. Через кілька років в репортажі про інцидент в Ризькому торговому центрі Поліна впізнає свого сина. Жінка звертається в поліцію з проханням відновити справу, але для цього у неї недостатньо підстав. Поліна вирішує діяти своїми силами. В цьому їй допомагає майор у відставці і батько однієї з її учениць — Денис Денисов. Допомагаючи Поліні в розслідуванні, колишній силовик знаходить занадто багато дивовижних збігів в подібних "справах" за останні п"ять років.

Знімальна група

Продюсери: Вікторія Корогод, Наталя Стрибук, Ірина Черняк, Ігор Волков, Сергій Баранов, Інга Аліка-Строд, Каспарс Озоліньш. Режисер-постановник: Антон Азаров. Сценаристи: Лера Колегаєва, Володимир Скиба. Оператор-постановник: Костянтин Пономарьов. Режисер монтажу: Артур Разіньков. Звукорежисер: Ігор Поліщук. Художник-постановник: Дмитро Баранов. Художник з костюмів: Ірина Тюлькіна. Художник з гриму: Катерина Скорих. 

У головних ролях: Олександр Нейкенс, Євгенія Розанова, Кирило Рубцов, Ріхард Леперс, Лілія Ребрик, Агнесе Цируль, Ксенія Мішина, Михайло Кукуюк, Євген Рачок, Сергій Деньга.

Музика до серіалу: Олександр Чорний. Автор пісень (музка і текст) "Ми будемо чекати", My love, Chasing Shadows, Chasing Shadows, Wonder, "Кути", Nice Girl, Boy, Pics, Just Friends: Ігор Волков, виконавець: Ольга Лукачева

Вся музика до серіалу

Підсумки телеперегляду за аудиторією 18-54 (+50) (за середньою часткою показу всіх серій): рейтинг (rat%) — 2,87, частка аудиторії (shr%) — 10,34.

Трейлер

Бали
1063

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek