Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Найгірша подруга

Найгірша подруга

2020

Країна: Україна

Мелодрама

8 серій

Показ: 3 лютого 2020 року, 1 + 1

Виробництво: Art Forms на замовлення телеканалу 1 + 1

Дивитися серіал

Вікторія — талановитий кондитер. Але зараз вона вимушена працювати секретаркою на колишню шкільну подругу Марину, яка знущається з неї. Вікторія мріє швидко розбагатіти, позбавитися боргів та зайнятися улюбленою справою — кондитерським мистецтвом. Одного дня вона зустрічає Олександра — виконавчого директора успішної компанії. Але вона помилково приймає його за звичайного клерка. Але почуттям не накажеш: сама того не бажаючи, Вікторія закохується в Олександра.

Знімальна група

Продюсери: Тетяна Гнєдаш, Денис Пономаренко, Дар'я Орешкевич, Сергій Ухін. Режисер-постановник: Сергій Сторожев. Сценарист: Тетяна Гнєдаш. Оператор-постановник: Маркіян Канюка. Режисер монтажу: Кадрі-Заде Назім. Художник-постановник: Ігор Хилюк. Художник з костюмів: Наталія Стєпанєєва. Художник з гриму: Олена Лебідь.

У головних ролях: Клавдія Дрозд, Андрій Фединчик, Дар'я Легейда, Дмитро Усов, Олена Стефанська, Олег Примогенов, Костянтин Октябрський, Єлізавета Майська, Анастасія Буніна, Ганна Лебедєва, Григорій Бакланов, Оксана Сташенко, В'ячеслав Бабенков, Марта Логачева.

Композитор: Олексій Петрожицький, Сергій Хоменко. Саундтрек/пісня: "Мой двор", "Мысли" — High Up 5, автор музики та тексту Андрій Француз.

Підсумки телеперегляду: (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 4,23, частка аудиторії (shr%) — 13,82.

Трейлер

Бали
2084

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek