Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Несолодка пропозиція

Несолодка пропозиція

2019

Країна: Україна

Мелодрама

4 серії

Показ: 13 січня 2020, Інтер

Виробництво: Київтелефільм

Дивитися серіал

Життя головної героїні Ані кардинально змінюється після того, як в автомобільній аварії гинуть її батьки. Дівчина переїжджає до тітки. Пережити горе їй допомагає Сергій, який також потрапив в це ДТП, але отримав легкі саднами і подряпинами. Між ними виникають взаємні почуття.

Щоб забезпечувати себе і тітку, головна героїня влаштовується на нову незвичайну роботу: вона стає "обличчям" шоколадної компанії, яку очолює Гліб Мартинов. У Гліба теж виникає симпатія до Ані. Дівчині належить зробити вибір між Сергієм і Глібом.

Знімальна група

Продюсери: Павло Карван, Валентин Опалєв. Режисер-постановник: Олександо Мохов. Сценаристи: Олена Арбузова, Анна Арбузова. Оператор-постановник: Артем Козирєв. Режисер монтажу: Наталія Добровольська. Звукорежисер: Владислав Галинський. Художник-постановник: Микола Царик. Художник з костюмів: Аліса Голуб. Художник з гриму: Ірина Бойцова.

У головних ролях українські та російські актори: Анастасія Крилова, Олеся Власова, Микола Боклан, Олег Стальчук, Олег Москаленко, Сергій Сафрончік, Олександра Сизоненко, Ірина Руденко, Сергій Воляновскій, Лариса Уманцева, Тетяна Блащук, Андрій Панас, Віталій Лесин, Юлія Григор'єва, Юлія Гершанік, Ірина Рождественьска.

Саундтрек/пісня: De Wolf Productin Music Library з дозволу ООО De Wolf Productin Music East Europe Ltd. та De Wolf Ltd., London, UK.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) 2,67, частка аудиторії (shr%) — 8,54.

Трейлер

Бали
452

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek