Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Перші ластівки

Перші ластівки

2019

Країна: Україна

Триллер

8 серій

Показ: 11 листопада 2019, онлайн-прем'єра на YouTube-каналі Нового каналу. 19 листопада 2019, Новий канал

Виробництво: StarLight Production на замовлення Нового каналу

Дивитися серіал

Здавалося б, нічого не віщувало біди, але для 11-класників звичайної міської школи цей день став трагедією: одного з учнів знайшли мертвим. Слідчий Ольга Макарова намагається з'ясувати, покінчив підліток життя самогубством або його навмисно зіштовхнули з даху багатоповерхівки. Вона починає розслідування, яке розкриє безліч таємниць учнів і їх батьків.

Знімальна група

Директор групи: Валентин Білобров. Продюсери: Олексій Гладушевський, Саша Ткаченко. Виконавчий продюсер  —  Олександр Биков. Режисер-постановник: Валентин Шпаков. Сценаристи: Євген Тунік, Аліна Павликова, Ольга Кржечевська. Оператор-постановник: Олександр Шилов. Режисер монтажу: Володимир Коваленко. Звукорежисер: Андрій Скрипченко. Художник-постановник: Віталій Шаматієнко. Художник з костюмів: Дзвінка Сивик. Художник з гриму: Марта Скальська.

В головних ролях: Вікторія Литвиненко, Поліна Носихіна, Максим Самчик, Таїсія Щурук, Олександр Рудинський, Марія Смолякова, Олег Гоцуляк, Олеся Жураковська, Дар'я Трегубова, Максим Девізоров, Олександр Бегма, Ніна Набока, Наталія Єфремова, Сергій Кияшко, Костянтин Октябрський, Семен Горов.

Композитор: Катерина Єрьоменко (DaKooka). Саундтрек/пісня: DaKooka — "Люби меня", "Герой", "Мозг", "Интро", "Минута", "Некому", "Утопая", "Не дорікай", "Гордо", "Из воды сухим", "Обещай", "Не ссы", "Руки", "Травы", "Умри", "Знаешь", "Знала", "Мечты", "Море", "ВДХВН". PROBASS ∆ HARDI: Indy, Mantra, Rockstar, The Boss, We Takin' Over [FREE FRIDAYS]. PROBASS ∆ HARDI X НКНКТ: "Танцуй".

Участь в фестивалях і конкурсах та нагороди: Фестиваль Ukrainian Design: The Very Best Of — перше місце в номінації TV Project — Typography, друге місце в п"яти номінациях TV Program — Logo; TV Program / Film Promo — Promo Spot: Motion Graphics, Moving Image, Video; Program / Film Promo — Open / Titles; Program / Film Promo — Miscellaneous Design; Motion Graphics — Title Design & Motion Graphics of Film / Series. Премія PROMAX AWARDS: EUROPE — проморолики попали в шорт-лист в категоріях social responsibility announcement spot.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 1,62, частка аудиторії (shr%) — 6,45.

Трейлер

Бали
8210

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek