Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

По різних берегах

По різних берегах

2019

Країна: Україна

Драма

16 серій

Показ: 9 грудня 2019, Інтер

Виробництво: Київтелефільм на замовлення телеканалу Інтер

Дивитися серіал

Настя Шестакова — вчений-синоптик й далека від бізнесу. Але все різко змінюється, коли її батько фермер Єгор Іванович — потрапляє в серйозну аварію. Дівчина змушена очолити сімейне сільгосппідприємство. Непроста ситуація ускладнюється тим, що одвічний конкурент батька бізнесмен Володимир Зорін має намір будь-що прибрати землі Шестакових до своїх рук. Неконфліктній дівчині непросто давати відсіч нахабному циніку Зорину. Настю підтримує друг дитинства Іван, який таємно закоханий в неї. Хлопець сподівається, що труднощі зблизять їх.

Знімальна група

Продюсер: Валентин Опалєв. Виконавчий продюсер: Павло Карван. Режисер-постановник: Віктор Конисевич. Сценарист: Яна Романенко. Оператор-постановник: Артем Козирєв. Художник-постановник: Олександр Уколов. Художник з костюмів: Тетяна Зубарева. Художник з гриму: Ирина Бойцова.

У головних ролях українські та російські актори: Ольга Венікова, Анатолій Котенєв, Олександр Константинов, Станіслав Тикунов, Тетяна Лютаєва, Дмитро Шевченко, Віра Шпак, Ганна Легчилова, Віра Сотникова, Анатолій Зіновенко, Олександра Пар'єва, Павло Алдошин, Олександр Ганноченко, Володимир Ямненко, Ірина Калашникова, Олеся Голуб, Олександра Сизоненко, Регіна Ханівецька, Костя Чернокрилюк.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 1,7, частка аудиторії (shr%) — 6,83.

Трейлер

Бали
913

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek