Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

СидорЕнки-СидОренки

СидорЕнки-СидОренки

2019

Країна: Україна

Комедія

40 серій

Показ: 28 жовтня 2019, 1+1

Виробництво: IQ production на замовлення каналу "1+1"

Дивитися серіал

Дві родини різного соціального стану дізнаються, що 16 років тому, вони обмінялися новонародженими дітьми. Одне прізвище — дві різні сім'ї. Тепер вони про це дізналися, і виховані в різних умовах діти повинні звикати до нового життя в новій рідині. Яка родина краща?

Знімальна група

Продюсери від "1+1": Олена Єремєєва, Дарина Жукова, продюсери від IQ Production: Віктор Медведській, Оксана Іванюк та Сергій Атрощенко. Креативний продюсер: Михайло Рудь. Режисери-постановники: Фелікс Герчиков (російський режисер, який жив у дитинстві в Тель-Авіві (його сім'я емігрувала до Ізраїлю з СРСР в 1980-х), його дебютний фільм називався "Діти СРСР"), Віктор Медведський. Адаптація сценарію: Костянтин Трембовецький. Оператор-постановник: Олексій Назарук, Дмитро Фурсов. Режисер монтажу: Назім Кадрі-Заде. Звукорежисер: Сергій Закатнєв. Художники-постановники: Анастасія Антонюженко, Людмила Шара, Роман Кудрін, Світлана Кудріна. Художник з костюмів: Ганна Тимощук, Катерина Вітвіцька. Художник з гриму: Христина Комарницька.

В головних ролях: Дмитро Суржиков, Олеся Власова, Валерій Швець, Ксенія Вертинська, Лев Сомов, Євген Шекера, Петро Ніньовський.

Саундтрек/пісня: "Василина" — Іван Попович, "Виїзд на чужину", "Бодай ся когут знудив" — Тріо Маренич, "Хрещатик" — Павло Зібров, "Родина" — Назарій Яремчук, "Небо на стелі", "Між світами" — Cloudless, "Ми одне" — Cloudless feat Яна Шемаєва, Тrue love — Фіолет, "Космос" — Latexfauna, "Перша леді" — PianoБой feat Alsna Pash, "Плаття твоє із ситцю" — Володимир Хілько, "Бачова пісня" — Ігор Закус, "Друзі мої" — Степан Гіга.

Підсумки телеперегляду: (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 3,3, частка аудиторії (shr%) — 11,9.

Трейлер

Бали
3165

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek