Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Спіймати Кайдаша

Спіймати Кайдаша

2020

Країна: Україна

Драма

12 серій

Показ: СТБ з 2 березня 2020

Виробництво: ПроКіно на замовлення СТБ за підтримки Міністерства культури України.

Дивитися серіал

Сюжет лише віддалено заснований на повісті Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім"я", події якої розгортаються у 1860-их роках. Творець серіалу Наталка Ворожбит зробила чимало змін у першоджерелі: перенесла події у 2000-2010 роки та додала нові сюжетні лінії. Події телесеріалу розгортаються з 2005 по 2014 роки. Основні сюжетні лінії розгортаються навколо проблеми протистояння батьків та дітей. Сюжет телесеріалу повниться драматичними конфронтаціями між членами родини, апогей яких приходить у 2014 році, коли родину розділяє Революція гідності. Один син Кайдашів — Лаврін — пішов добровольцем на війну проти російської агресії. Інший Кайдашів син — Карпо — став прихильником Росії, звинувачуючи "майданутих" в окупації Криму та Донбасу.

12-та серія закінчується відкритим фіналом.

Знімальна група. Продюсери: Наталка Ворожбит, Людмила Семчук, Дмитро Кіцай, Володимир Бородянський. Режисер-постановник: Олександр Тименко. Сценарист: Наталія Ворожбит. Оператор-постановник: Анатолій Сахно. Режисер монтажа: Олег Дедогюк. Звукорежисер: Віктор Савін.  Художник-постановник: Вадим Шинкарьов. Художник з костюмів: Тамара Демченко. Художник з гриму: Олена Пазич.

У головних ролях: Віктор Жданов, Ірина Мак, Тарас Цимбалюк, Григорій Бакланов, Антоніна Хижняк, Дарина Федина, Юлія Врублевська.

Композитор: Максим Смоголь. Саундтрек/пісня: Саундтрек — оригінальна інструментальна музика стилізована під український етно-гурт "ДахаБраха", написана спеціально для серіалу та композиція "Шо з-под дуба" гурту "ДахаБраха", українські народні та популярні пісні: "Ой верше мій, верше", "Ой у вишневому саду", "Зеленеє жито, зелене", "Два кольори". Також у телесеріалі звучить російськомовна поп-музика 1990-их і ранніх 2000-их: "Полюби меня такой" — Наталка Могилевська, "Дым сигарет с ментолом" — Ненсі, "Снег" — Ірина Білик та Філіп Кіркоров, "Капли абсента" — Іраклі тощо.

Кошторис. Проєкт виграв конкурс кінопроєктів патріотичного спрямування Міністерства культури України у 2018 році. Загальний кошторис 26,7 млн. грн, Мінкульт виділив 13,3 млн. грн.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) –3,30, частка аудиторії (shr%) — 10,47.

Під час прем'єрного показу 2-11 березня 2020 року на СТБ серіал подивилося 10,5 млн телеглядачів. Від початку показу серіал був у топі програм українського телебачення. Фінальна серія стала лідером дня серед усіх програм українських телеканалів і продемонструвала рекордну частку 14,5 (аудиторія 18-54, міста 50+).

Рейтинг на IMDb — 9,1.

Бали
20650

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek