Рейтинг "Снято в Украине"

Продюсери

Волков Ігор

Волков Ігор

Продюсер, композитор

Продюсер і Co-Owner в Три-Я-Да продакшн.

Окончил Национальный педагогический университет им. Драгоманова ("биохимия") и Межрегиональную академию управления персоналом (специализация "маркетинг").

Фільми і серіали:

— продюсер - Сага, На твоєму боці-2, Кейс, Виходьте без дзвінка-4, Виходьте без дзвінка-3 (2020 року, у виробництві), Слідуючи за серцем, Зречення, Лабіринт, Час іти, час повертатись (2020), Біля причалу, Таємниці, Готель "Купідон", На твоєму боці, Маркус (автор ідеї), Виходьте без дзвінка-2 (2019), Соломонове рішення, Лікар Ковальчук-2, Рік собаки, Вище тільки кохання (2018), Курка, Коли мене полюбиш ти, Лікар Ковальчук (2017) та ін.;

- автор пісень (музка і текст) На твоєму боці, Маркус (2019), Курка, Коли мене полюбиш ти (2017).

Пісня до серілалу На твоєму боці (виконує Ольга Лукачева).

Саундтрек I'm Alone до серіалу На твоєму боці (виконують Ольга Лукачева і Ігор Волков).

Пісні до серіалу Маркус: Ми будемо чекати, My love, Chasing Shadows, Chasing Shadows, Wonder, Кути, Nice Girl, Boy, Pics, Just Friends (виконує Ольга Лукачева).

Серіали — учасники рейтингу (2019-2020): Маркус, На твоєму боці (2019).

Бали
181

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek