Новости компаний 26 декабря 2019 в 16:07

Від початку року "Житомиргаз" інвестував в мережі регіону 19 млн грн

Основними статтями витрат стали заходи з реконструкції газових мереж та споруд на них, заміни непридатних лічильників газу та придбання побутових газових лічильників для обмінного фонду

Фото: "Житомиргаз" Фото: "Житомиргаз"
Фото: "Житомиргаз"

Обсяг інвестицій компанії в газорозподільні мережі Житомирщини у 2019 році сягнув понад 19 млн грн. Основними пріоритетами стали — реконструкція мережі і створення заміни лічильників газу.

Основними статтями витрат стали заходи з реконструкції газових мереж та споруд на них, заміни непридатних лічильників газу, придбання побутових газових лічильників для обмінного фонду та забезпечення роботи аварійно-диспетчерської служби компанії.

На виконання плану розвитку замінено 8,5 тисяч непридатних індивідуальних газових лічильників загальною вартістю 13,1 млн грн. При цьому з початку року непридатними для подальшої експлуатації визнані понад 5,3 тисяч приладів з 11,9 тисяч повірених. Виділених інвестицій на дані цілі катастрофічно не вистачає.

Зважаючи на численні звернення споживачів газу щодо необхідності повірки лічильників підприємство придбало 4 автомобілі Peugeot Boxer для потреб метрологічної служби. Спецавто необхідні для дотримання усіх умов якісної організації повірки приладів обліку, а також прискорять роботи по зняттю-встановленню лічильників вдвічі.

"Газові мережі області завантажені лише на 23% від проектної потужності. Тому головна задача на майбутнє — це модернізації газових мереж під сучасні потреби. Це дозволить зменшити втрати газу та витрати на утримання системи", — зауважує технічний директор АТ "Житомиргаз" Сергій Колесник.

Так, 7,1 млн грн інвестицій спрямовано на проведення капітального ремонту та реконструкції мереж, заміну застарілого газорегулюючого обладнання та засобів захисту від корозії. Зокрема, проведено реконструкцію (заміну) газових мереж протяжністю понад 2,1 км, замінено 15 одиниць відключаючих пристроїв, реконструйовано 27 одиниць газорегулюючого обладнання ГРП/ШРП та 24 об'єктів електрохімзахисту.

Загалом насьогодні компанія обслуговує 13,5 тисяч км мереж, 2,4 тисяч одиниць газорегулюючого обладнання (ГРП/ШРП), 1,2 тисяч станцій катодного захисту, понад 59 тисяч комбінованих будинкових регуляторів тиску. До кінця 2019 року компанія планує інвестувати в мережі ще близько 0,6 млн грн.

Загрузка...
Новое видео
МСБ vs коронакризис: лайфхаки от Аниты Соловей из Live.Here.Hotel и Алексея Самулева из Questoria.ua
Загрузка...