Відома на весь світ тенісистка стала обличчям рекламної кампанії БК "GEOS"

Відома на весь світ тенісистка стала обличчям рекламної кампанії БК "GEOS"
Спортсменка, яка досягла найвищого світового визнання в історії українського тенісу, третя ракетка світу (за рейтингом WTA вiд 29.01.2018 р.) та перша ракетка України Еліна Світоліна приєдналася до рекламної кампанії "GEOS"
Мы продолжаем сражаться с оккупантом на информационном фронте, предоставляя исключительно проверенную информацию и аналитику.
Война лишила нас возможности зарабатывать, просим Вашей поддержки.
Поддержать delo.ua

"GEOS"- є однієї з найбільших та надійних девелоперських компаній України. Слідом за співачкою Джамалою, яка минулого року запрошувала своїх шанувальників стати сусідами в житловому комплексі БК "GEOS", Еліна стала новим амбасадором бренду.

В новій історії рекламної кампанії "Будемо сусідами!?" тенісистка розповідає про найцінніше: про підготовку до кожної гри, про побудову стратегії та про шлях до вершини.

"Можна провести безліч паралелей між процесами будівництва, створення простору для життя та професійним спортом. Ми говоримо про техніку, про постійну роботу над собою та помилками, про тяжку працю і безперервне розширення меж своїх можливостей, адже тільки так можна вийти вперед, виділитися і досягти успіху. I головне, що нас об"єднує — це те, що професійний спорт, як і будівництво, це не результат одного турніру чи відкриття одного житлового комплексу, це те, чим ми живемо щоденно, кожну секунду, не втрачаючи з поля зору жодної деталі заради досягнення головної мети" — зазначив Максим Барбаш, голова ради директорів компанії "GEOS".

Еліна прокоментувала, що переговори про початок співробітництва проходили легко та швидко. "Довірити створення власного дому можна тільки сильному та надійному партнерові, такому, як компанія "GEOS"" — додала Еліна Світоліна.

На підписання контракту в Київ Еліна прилетіла з Дубаю, відразу після виграшу в престижному турнірі WTA Premier Dubai Duty Free Tennis Championships. А з наступного дня вона повернулася до щільного графіку міжнародних змагань, і, вже 5 березня, стала чемпіонкою виставкового турніру "Tie Break Tens", який проходив в Нью-Йорку. Варто зазначити, що українська спортсменка брала участь у цьому престижному турнірі вперше, що робить перемогу більш визначною. Компанія "GEOS" вітає Еліну з новими перемогами та ще раз висловлює свою підтримку на шляху до майбутніх досягнень.

Компанія "GEOS" — надійний і професійний партнер на ринку девелопменту, інвестування, інжинірингових і будівельних послуг, продажу об'єктів нерухомості.

За час існування БК "GEOS" виконано більше 70 масштабних проектів, у тому числі житлові та комерційні об'єкти, об'єкти інфраструктури та спортивні споруди.

Стратегія компанії полягає в диверсифікації портфоліо об"єктів, тобто компанія може запропонувати житлову нерухомість майже в усіх сегментах ринку, відповідаючи різним потребам та можливостям населення.

На сьогоднішній день ведеться будівництво таких комплексів як: "Alter Ego", "Richmond", "SOHO Residence", "Adamant", "AuRoom" та інші.

Представництво в Будапешті

У 2016 році була заснована компанія "GEOS Invest Hungaria Kft". На сьогоднішній день представництво успішно реалізує два проекти з будівництва в історичному центрі Будапешту: "Erkel Residences" і "Raday Residence". "GEOS Invest Hungaria Kft" діє на правах дочірнього підрозділу однієї з найбільших та найуспішніших будівельних компаній — компанії "GEOS".