03 июля 2018 в 16:02

"ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" перерахував до держбюджету 167 млн грн невикористаних клієнтами субсидій

Кабмін зобов'язав "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" разом з установами соц.захисту населення зробити розрахунок сум невикористаної субсидії на газ. Повернуто 167 млн гривень невикористаних субсидій з 73 тисяч особових рахунків споживачів газу Житомирської області.

"ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" перерахував до держбюджету 167 млн грн невикористаних клієнтами субсидій

Урядом передбачено повернення до державного бюджету частини невикористаної суми субсидії з особових рахунків споживачів. Розрахунок і повернення надлишків субсидій Кабінет міністрів зобов'язав провести до 1 червня компаніям, які є постачальниками газу.

"У Житомирській області опалювального сезону 2017/2018 субсидії на оплату за послуги газопостачання отримали 184 тис. клієнтів. Це 51% від загальної кількості побутових споживачів.

До державного бюджету було повернено  167 млн грн", — розповів директор "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" В"ячеслав Тарасов.

Суми субсидій, які повернуті в бюджет, можна побачити в особистому кабінеті на сайті 104.ua або безпосередньо в рахунках з оплати послуг газопостачання за травень 2018.

Постановою Кабінету міністрів України від 27 квітня 2018 №329 внесено зміни до порядку розрахунку і повернення до державного бюджету сум субсидії на оплату послуг газопостачання для побутових споживачів, які використовують газ для приготування їжі, підігріву води і опалення. Постанова набула чинності з моменту його офіційного опублікування — 27.04.2018 року.

Також, кожен споживач може самостійно розрахувати суму невикористаної субсидії за опалювальний період за формулою: N г = CГ — Hг,

де Nг — невикористана сума субсидії на оплату послуги з газопостачання, гривень;

CГ — загальна сума нарахованої субсидії на оплату послуги з газопостачання, гривень;

Hг — загальна вартість фактично використаного природного газу за період отримання субсидії в опалювальний сезон, гривень.

Звертаємо увагу споживачів природного газу: відповідно до рішення Кабміну, споживачі, які використовують газ для індивідуального опалення можуть отримати частину невикористаний суми субсидії. Вся інформація про такі розрахунки знаходиться виключно в місцевих управліннях з питань соціального захисту населення.

Тим часом, заборгованість державного бюджету по пільгам та субсидіям   перед ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" станом на 01 липня 2018 за надані послуги постачання природного газу  складає 137 284 293,82грн (без фактичного нарахування за червень 2018 року).

раздел:
теги:

По теме:

Арбитраж не поддержал цену на газ, предложенную PGNiG — "Газпром Экспорт"
Энергетика 02 июля 2018 в 16:58

Арбитраж не поддержал цену на газ, предложенную PGNiG — "Газпром Экспорт"

Поляки и россияне по-разному прочитали промежуточное решение Стокгольмского арбитража

"Запорожгаз Сбыт" перечислил в госбюджет почти 75 млн. грн. неиспользованных субсидий
Новости компаний 27 июня 2018 в 13:26

"Запорожгаз Сбыт" перечислил в госбюджет почти 75 млн. грн. неиспользованных субсидий

Кабмин обязал "Запорожгаз Сбыт" вместе с учреждениями соц.защиты населения перечислить в госбюджет остатки неиспользованной субсидии на газ. Возвращено 74,4 млн грн. неиспользованных субсидий с почти 49 тыс. лицевых счетов потребителей газа области.

Загрузка...
Информационный партнер проекта Ukr.net
Новости со всех уголков Украины на https://www.ukr.net/
Загрузка...