Оголошено десятку фіналістів нацвідбору на "Євробачення-2024": 11-го буде обрано у "Дії"

учасники нацвідбору євробачення 2024

Національна суспільна телерадіокомпанія України оголосила імена та назви пісень десяти фіналістів національного відбору учасника міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2024" від України.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Серед учасників лонглиста, які не потрапили у список фіналістів за результатами прослуховування, в грудні буде проведене рейтингове онлайн-голосування в мобільному застосунку "Дія": воно визначить ще одного — одинадцятого — учасника фіналу. Повний список фіналістів буде оприлюднено до 29 грудня. До фіналу ж увійшли:
Alyona Alyona & Jerry Heil — Teresa & Maria
Drevo — Endless chain
Ingret — Keeper
Mélovin — Dreamer
Nahaba — Glasss
Nazva — Slavic English
Skylerr — Time Is Running Out
Yagody — Tsunamia
Yaktak — Lalala
Ziferblat — Place I Call Home

Почути пісні десяти фіналістів нацвідбору українці зможуть лише в січні наступного року, ближче до проведення фіналу. Він має відбутися у форматі телевізійного концерту в лютому.

Як і в попередні роки, переможця відбору та представника України на "Євробаченні-2024" визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

"Я дуже радію, що декілька учасників минулорічного лонглиста за рік зробили потужний ривок і довели, що вже готові виходити у "відкритий космос", що зазвучали нові артисти, яких ви полюбите, що повернулися з сильними піснями й новою мотивацією всім відомі обличчя", - прокоментував музичний продюсер українського конкурсу Дмитро Шуров (Pianoбой).

За його словами, це ознака здорового цивілізованого ставлення до конкуренції, бажання розвитку, наявності у нації заряду шукати й відкривати себе, а також ознака "балансу любові й поваги до свого та водночас сміливості давати й приймати нове".

На думку Шурова, визначена десятка — це обʼєктивно найміцніші артисти відбору з найхітовішими піснями, які максимально готові гідно представити Україну на міжнародному форумі.

Нагадаємо, що 68-й пісенний конкурс "Євробачення" в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня, а фінал 11 травня.