Общество 17 февраля 2016 в 20:19

HACKADON: чим може бути новий Донбас для України?

Центр моніторингу ринку праці (LMMC) Всеукраїнської асоціації консультантів з управління та Донецька Обласна державна адміністрація запрошують на HACKADON, який відбудеться 26 лютого о 18:00 в IDF Reforms Lab (Київ , вул. Верхній Вал 10, поверх 2) та м. Краматорськ (територія Донецької ОДА). Обидва майданчики будуть працювати одночасно та матимуть прямий відео зв'язок

Чим може бути Новий Донбас для України, а можливо — і для світу? Які варіанти його економічного розвитку поза доменами вугілля і металу? Хто і де створить робочі місця у разі закриття шахт? Як виглядатимуть заводи і шахти після ревіталізації? Які соціально-економічні та культурні моделі є найбільш прийнятними для східних областей України? Навколо чого буде формуватися ідентичність представника оновленої Донеччини? Звідки людям Донбасу черпати мотивацію для змін? Як допомогти місцевим громадам пройти необхідну трансформацію, подолати травматичний досвід війни і адаптуватися в умовах, що склалися?

На ці та ще низку інших запитань шукатимуть відповідь учасники Хакатону. Вперше буде зроблено спробу комплексного розв"язання проблеми Донбасу, виходячи з інтересів українського суспільства. Hackadon — це стартова подія для серії активностей, спрямованих на формування нового господарчого укладу східних областей України на засадах інклюзивності.

Трансформаційний процес передбачає створення відкритої бази ідей та концептів розвитку регіону, інституалізацію відповідних ініціатив.

Безпрецедентним, як і подія подібного формату, є склад учасників. Залучено як молодих, так і досвідчених, візіонерів. Поруч зі студентами працюватимуть викладачі, спеціалісти з технологічних і гумантірних сфер. Представники громадських ініціатив, науковці, підприємці розроблятимуть комплексні проекти.

Ментори Хакатону:

 • Максим Прасолов — група "Нова Міфологія" ГП "Нова Краіна"
 • Сергій Панцир — викладач та експерт НАУКМА
 • Ігор Стокоз — заступник голови Донецької ОДА з гуманітарних питань
 • Любов Михайлова — засновник платформи Ізоляція
 • Олена Стяжкіна — українська письменниця, журналіст, історик, професор кафедри історії слов'ян Донецького національного університету.
 • Ольга Гончар — культуролог, дослідниця теорії і практики культурного менеджменту в Україні, кураторка культурно-просвітницького проекту "Їздець".
 • Леонід Марущак — історик, спеціаліст у царині суспільних комунікацій, куратор Мистецького напрямку українського кризового медіа-центру.
 • Катерина Ясько — психолог, едуколог, громадська діячка та соціальний підприємець
 • Вітаутас Бучюнас — фахівець з міжнародного бізнесу, інвестиційний банкір
 • Денис Блощинський — соціальний підприємець
 • Ольга Сагайдак — співзасновниця і менеджер проектів Благодійного фонду "Мистецькі надра", організаторка фестивалю "Донкульт"
 • Богдан Чабан — донеччанин, проукраїнський активіст, учасник бойвоих дій, представник ГО "Розвиток Приазов"я" , підприємець
 • Модератор Хакатону — Микола Скиба
 • Менеджер Хакатону — Ірина Ісай

Подія відбувається у рамках проекту "Реструктуризація людського капіталу вугільної галузі" за підтримки Британського посольства України у рамках проекту, що реалізується LMMC спільно із Міністерством енергетики та вугільної промисловості України. Зареєструватися можна за цим посиланням.

Все про націкавіші проекти — невдовзі у проекті RE:Mines.

Загрузка...
Информационный партнер проекта Ukr.net
Новости со всех уголков Украины на https://www.ukr.net/
Загрузка...