Нові кольори: зʼявилося більше зображень майбутнього фітнес-трекера від Samsung (ФОТО)

Samsung Galaxy Fit 3, фітнес-трекери
Samsung Galaxy Fit 3. Зображення: 91mobiles

Рендери фітнес-трекера Samsung Galaxy Fit 3, які просочилися кілька днів тому, вже дали розуміння того, як виглядатиме пристрій. Однак тепер видання 91mobiles опублікувало більше зображень, які показують ґаджет із усіх сторін і в двох інших кольорах: сірому та чорному.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Згідно з рендерами, Fit 3 має прямокутний екран із тонкими рамками. Дисплей майбутного трекера буде більшим, ніж у його попередника.

 На правому краю пристрою розташовані тактильна кнопка та мікрофон.

Крім сірого й чорного варіантів корпусу, буде колір рожевого золота. Силіконові ремінці можна буде замінити.

Як пише GSMArena, Samsung Galaxy Fit 3 отримає звичайний набір засобів для фітнесу й відстеження здоров’я, включаючи моніторинг сну та серцевого ритму, а також лічильник кроків. 

Очікується, що в січні 2024 року Samsung представить серію смартфонів Galaxy S24. Однак чи буде презентовано Galaxy Fit 3 на цьому ж заході, поки що невідомо.