Вийдуть наступного року: Samsung працює над навушниками Galaxy Buds 3 Pro, – ЗМІ

Samsung Galaxy Buds 2 Pro, навушники
Samsung Galaxy Buds 2 Pro, представлені в 2022 році. Фото: Samsung

Компанія Samsung планує випустити навушники-вкладиші Galaxy Buds 3 Pro у 2024 році. Про це повідомляє SamMobile.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Цьогоріч Samsung приділила велику увагу пристроям Fan Edition, і серед багатьох продуктів були Galaxy Buds FE – найдоступніші навушники фірми в лінійці і єдині, які було випущено в 2023-му. 

Але наступного року компанія повернеться до випуску висококласних навушників і працює над наступниками для Galaxy Buds 2 Pro.

Очікується, що Galaxy Buds 3 Pro дебютують разом із Galaxy Z Fold 6 і Galaxy Z Flip 6. Тож їх мають представити в липні або серпні наступного року.

Поточна Pro-версія навушників від Samsung стала досить популярною після представлення завдяки хорошому звуку, активному шумопоглинанню та дизайну, який забезпечив кращу посадку, ніж Galaxy Buds 2 або Galaxy Buds Live.

Які саме покращення будуть у третьому поколінні пристрою – невідомо, але можна очікувати загальних покращень якості звуку, шумопоглинання та часу автономної роботи. Однак імовірно, що Samsung не вноситиме занадто багато кардинальних змін.