На Прикарпатті та під Кривим Рогом створять два нових індустріальних парки

Фото: ua.depositphotos.com
Фото: ua.depositphotos.com

Кабінет міністрів на засіданні 6 жовтня вирішив внести до Реєстру індустріальних (промислових) парків ще два таких об'єкти - промпарк "ЕкоСтіл" (Дніпропетровська область) та "Іскра" (Івано-Франківська область).

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Як зазначають у Міністерстві економіки, враховуючи це рішення, до реєстру на сьогодні включено вже 67 індустріальних парків. Обидва нові парки працюватимуть у переробній промисловості.

Зокрема, майданчик "ЕкоСтіл", що працюватиме на території Новопільської сільської громади Криворізького району, буде спеціалізуватися на виробництві продукції металургійного комплексу, металообробці, переробці відходів металургійного виробництва, будматеріалах, логістиці тощо. В рамках роботи парку буде створено близько 900 робочих місць.

В свою чергу, серед напрямків роботи індустріального парку "Іскра", створення якого ініційоване Підгайчиківською сільською громадою Коломийського району, - виробництво харчових продуктів, текстильне виробництво, оброблення деревини тощо.

Також на території парку зможуть працювати підприємства, які виготовляють вироби з деревини та корку, меблі, металеві вироби, машини та устаткування. Планується, що завдяки роботі парку буде створено біля 950 робочих місць.

Зазначимо, що в червні уряд вніс до реєстру індустріальний парк "Вестерн Індастріал" у селищі Буштино на Закарпатті, а у травні - промпарки "ЕкоПорт" у селищі Нові Білярі на березі Великого Аджалицького лиману в Одеській області та "Долина Стрий" у Львівській області. В січні до реєстру внесли промпарк "Менський" на Чернігівщині.

Джерело фото: ua.depositphotos.com