"Укроборонпром" вперше почав виробляти 125-мм снаряди для танків

Снаряд калібру 125 міліметрів
Снаряд калібру 125 міліметрів, які почав виготовляти "Укроборонпром". Фото: пресслужба концерну / Telegram

Державний концерн "Укроборонпром" розпочав виробництво 125-міліметрових снарядів для танкової гармати. Про це повідомила пресслужба компанії.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

"За замовленням Міністерства оборони України вже поставлено першу партію 125-мм снарядів для танків Т- 64, Т- 72 і Т-80, якими Сили безпеки та оборони України б’ють окупантів", – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що Україна вперше за часи незалежності розгорнула власне виробництво цих снарядів. 

Із міркувань безпеки їх виготовляють за межами країни, однак у створенні снарядів беруть участь українські конструктори, технологи, токарі, ливарники та інші фахівці.

Це вже другий тип снарядів, виробництво яких підприємства "Укроборонпрому" розгорнули в партнерстві з країною НАТО за кордоном.

Нагадаємо, в лютому стало відомо, що "Укроборонпром" та одна з країн-членів НАТО почали спільно виробляти боєприпаси калібру 120 міліметрів. Вони також активно використовуються у бойових діях проти російських загарбників.