Образование и карьера 10 марта, 19:03

WePlay Esports запускає у Києві новий університетський курс підготовки режисерів анімації 

Студенти вивчатимуть 3D-графіку, режисуру, драматургію анімаційного фільму, акторську майстерність, медійні технології та основи монтажу. А також game-дизайн, дизайн анімації, анімацію персонажів, роботу над мультфільмами, синематичними відеороликами

WePlay Esports запускає у Києві новий університетський курс підготовки режисерів анімації  WePlay Esports запускає у Києві новий університетський курс підготовки режисерів анімації 

В Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого стартує новий курс, де студентів навчатимуть професії режисера анімаційних фільмів, яка користується значним попитому у світі.

Ініціатором курсу "Режисура анімаційного фільму" виступив бізнес — кіберспортивний медіахолдинг WePlay Esports, який входить в технологічний холдинг TECHIIA. Набір стартуватиме під час вступної кампанії 2021 року. 

Подпишитесь на канал DELO.UA

Протягом 4 років студенти вивчатимуть 3D графіку, режисуру та драматургію анімаційного фільму, акторську майстерність, медійні технології та основи монтажу. А також опанують game-дизайн, дизайн анімації, анімацію персонажів, роботу над мультфільмами, синематичними відеороликами й іншими аудіовізуальними творами.

Серед основних інструментів навчання — Unreal Engine від Epic Games, який використовують для створення 3D-графіки в режимі реального часу. 

Професія режисера анімації користується попитом на ринку не тільки України, а й світу. Гостру потребу в спеціалістах відчувають компанії, які працюють у галузі кіберспорту. Саме тому ініціатором курсу виступила компанія WePlay Esports, на базі якої і відбуватимуться практичні заняття. У студії WePlay Esports практикуватимуть набуті знання із створення трансляцій міжнародних кіберспортивних турнірів.

Навчання режисерів анімації в такому форматі буде реалізовано в Україні вперше. Студенти отримають диплом бакалавра Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. 

Наймолодшим майстром курсу в історії університету стане Максим Білоногов, генеральний продюсер і Chief Visionary Officer медіахолдингу WePlay Esports.

Серед викладацького складу курсу будуть члени команди студії медіахолдингу WePlay Esports. Досвід і знання менторів курсу допоможуть студентам опанувати не лише теорію професії, а й здобути практичні навички роботи з анімацією. 

Максим Білоногов
Максим Білоногов генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports.
«Світ стрімко розвивається. Основи режисури анімації, яким навчали раніше, потребують оновлення. Саме тому ми запропонували університету впровадити курс, на якому навчатимуть фахівців роботі з анімацією у digital-форматі. Отримані знання і досвід дуже затребувані сьогодні на ринку, тому випускникам буде досить просто знайти роботу і побудувати кар'єру. Найталановитішим ми як WePlay Esports плануємо запропонувати працевлаштування одразу після випуску, так випускники зможуть створювати кіберспортивні шоу на аренах WePlay Esports у Києві та Лос-Анджелесі»

Навчання відбуватиметься в офісі WePlay Esports на лівому березі Києва. Компанія забезпечить студентів необхідною технічною базою комп'ютерами і необхідною периферією для роботи. 

Ольга Равлюк-Голіцина
Ольга Равлюк-Голіцина директор Інституту екранних мистецтв при національному університеті.
«Реалізувати проект спільно із WePlay Esports – це для нас і новий досвід, і новий виклик. Ми зацікавлені, щоб випускники були актуальними на ринку праці. Робота театру, кіно і мистецькі проекти змінюються, а взаємодія із реальним бізнесом як із WePlay Esports – це можливість дати нашим студентам максимум знань, теоретичних і практичних. Сподіваємося, що цей курс започаткує постійну практику залучення потенційних роботодавців до створення навчальних програм і практики»

Про запуск курсу "Режисура анімаційного фільму" між WePlay Esports та Університетом підписано Меморандум. Умови вступу та відбору абітурієнтів навчальний заклад оголосить додатково.

Загрузка...
Новое видео
Как запитчить инвестора? Василий Хмельницкий на U Tomorrow Summit. Аллея стартапов и инвестиции
Загрузка...