• >
  • >
  • Ідея Банк та GetinBank Польща впроваджують нову послугу міжнародних переказів для українців в Польщі зі спеціальними умовами

Ідея Банк та GetinBank Польща впроваджують нову послугу міжнародних переказів для українців в Польщі зі спеціальними умовами

14 ноября 2017, 09:00
Увеличить размер шрифта Увеличить размер шрифта

Ідея Банк (Україна) спільно з GetinBank (Польща) приступив до реалізації проекту "Українці в Польщі", який передбачає міжнародне обслуговування клієнтів та переказів коштів між Польщею та Україною на вигідних умовах

Ідея Банк та GetinBank Польща впроваджують нову послугу міжнародних переказів для українців в Польщі зі спеціальними умовами | Новости компаний | Дело Увеличить картинку

Ідея Банк (Україна) спільно з GetinBank (Польща) приступив до реалізації проекту "Українці в Польщі", що передбачає переказ коштів між Польщею та Україною на вигідних умовах. Програма діє у всіх відділеннях GetinBank (Польща) з 16 жовтня.

"Наразі на території Польщі перебувають понад мільйон українців. Це майже 70 відсотків іноземців, які працюють на території нашої країни. Тож підготовка програми власне для них — є важливим і логічним кроком. Даний проект реалізується у співпраці між українським Ідея Банком та GetinБанком , який спеціалізується на обслуговуванні фізичних осіб в Польщі" — зазначив Піотр Качмарек, Голова Правління GetinHolding, який є основним акціонером Ідея Банку. "Я переконаний, що налагодження співпраці з таким важливим партнером дозволить Клієнтам Ідея Банку користуватися зручними, зрозумілими, а насамперед безпечними банківськими послугами під час їхнього перебування в Польщі" — додав він.

Програма спрямована на українців, які працюють в Польщі чи перебувають на території цієї країни, і передбачає спрощену схему відкриття рахунку і картки в Польщі, консультування для зручності українською або російською мовами за телефоном спеціальної інформаційної лінії, доступ до сучасного Інтернет-Банкінгу та мобільного додатку. До 15 січня 2018 року переказ коштів здійснюватиметься безкоштовно, а надалі плата за переказ становитиме 9 злотих за переказ, незалежно від суми.

"Відміна візового режиму відкрила нові можливості для українців, які прагнуть працювати в Польщі. У той же час на ринку сьогодні небагато вигідних пропозицій для задоволення потреб таких клієнтів. Здебільшого банки пропонують високі тарифи переказів, складні схеми відкриття рахунків в Польщі для нерезидентів, обслуговування виключно польською мовою. Все це створює труднощі для українців, які перебувають у Польщі, і вони надають перевагу ризиковим інструментам передачі коштів. Мета проекту "Українці в Польщі" — створити пропозицію, яка б могла вирішити ці питання і дати можливість зручного користування банківськими послугами. Це перший спільний проект Ідея Банку Україна з польським банком. Ми плануємо розширяти співпрацю і готувати нові пропозиції для задоволення потреб наших клієнтів" — зазначає Володимир Малий, Член Правління ПАТ "Ідея Банк", Директор з розвитку бізнесу.

У рамках проекту створено спеціальний картковий пакет CardBlancheTransfer, який дозволяє отримати переказ. Картка відкривається безкоштовно і не має комісії за конвертацію злотих в гривню. Пакет передбачає відкриття двох рахунків — в гривні та польських злотих. Комісія за зняття готівкових коштів становить лише 1%.З реквізитами отримувача по рахункуCardBlancheTransfer в польських злотих клієнт може звернутися у будь-яке відділення GetinБанку в Польщі і здійснити переказ на цей рахунок.

Крім того, громадяни України можуть легко відкрити Рахунок "Прості Засади" у польському GetinBank. Для відкриття рахунку потрібно мати тільки один документ — закордонний паспорт або карту перебування. Відкриття та обслуговування рахунку "Прості Засади" є безкоштовним, якщо його власник здійснить принаймні одну операцію розрахунку карткою на місяць. Клієнт не платить жодних комісій за ведення рахунку, оформлення картки, перекази в Інтернет-банкінгута мобільному банкінгу (в межах польської банківської системи) а також за видачу коштів зі всіх банкоматів в Польщі.

До кінця року в 15 відділеннях GetinBank, які розташовані в 5 найбільших містах в Польщі, з консультантом можна буде спілкуватися українською мовою. У випадку виникнення мовних труднощів, підтримку забезпечує спеціальна інформаційна лінія, доступна українською або російською мовами з 8.00 до 18.00 з понеділка по п"ятницю.

GetinBank є роздрібною маркою GetinNobleBank, одного з десяти найбільших банків у Польщі. Акції компанії котируються на Варшавській фондовій біржі.

По материалам: "Дело"
Раздел:
Теги: банки , польша , денежные переводы , евросоюз

Главные новости от delo.ua
Поздравляем! Вы подписались на рассылку от delo.ua
Ідея Банк та GetinBank Польща впроваджують нову послугу міжнародних переказів для українців в Польщі зі спеціальними умовами | Новости компаний | Дело
Комментарии Facebook
Комментарии
Вход

Если у Вас до сих пор нет аккаунта на Дело - зарегистрируйтесь

Мнения
Курсы валют
покупка продажа НБУ
USD USD - - 26.48
EUR EUR - - 31.19
RUB RUB - - 0.45
Цены на топливо
ДТ СПБТ
Донецкая область 25.98 12.97
Киевская область 25.39 12.71
Львовская область 25.32 12.86
Популярные теги
3G
web-T::CMS. Проверенные решения Хостинг-партнер
Хостинг сайтов - MiroHost
© 2005-2017 Ekonomika Communication Hub.
Все права защищены
Тел.: 044 585 58 91/92
Узнай, как перепечатывать новости, и смело используй материалы из новостной ленты портала Delo.ua

— Материалы, которые отмечены этим знаком, публикуются на правах рекламы. За содержание рекламы ответственность несут рекламодатели.