Кремль придушує антивоєнні настрої серед росіян, - розвідка Британії

пропаганда
Кремль уміло маніпулює громадською думкою росіян

У Росії влада успішно використовує визначення “іноземного агента” як інструмент для маніпулювання громадською думкою для просування антизахідних і кремлівських наративів.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє розвідка Великої Британії.

Зазначається, що Центр вивчення громадської думки оприлюднив результати опитування росіян щодо ставлення до людей та організацій, зареєстрованих як "іноземні агенти".

Так, 61% опитаних вважають їх “зрадниками”, які “поширюють брехню” про Росію.

"Після повномасштабного вторгнення в Україну Росія розширила законодавство про іноземних агентів. Ці заходи суттєво звужують інформаційний простір усередині РФ, через що стає дедалі важче сформулювати будь-яку точку зору, у тому числі з інакомисленням щодо війни, яка відхиляється від офіційної лінії Кремля", - підкреслюють у розвідці Британії.

Зауважимо, раніше розвідка Британії повідомляла, що Кремль посилює пропаганду на окупованих територіях. Так, Всеросійська державна телерадіокомпанія (ВГТРК) відкрила франшизу та почала мовлення у тимчасово окупованому Донецьку для того, щоб встановити контроль над інформаційним простором та нав'язати жителям Донбасу свій погляд на війну.