Мінфін США назвав допомогу Україні найкращим стимулом для світової економіки

Джанет Єллен, міністр фінансів США
Джанет Єллен. Фото: Wikipedia

Міністерка фінансів США Джанет Єллен заявила, що вважає подвоєння фінансової підтримки України найкращим способом допомогти світовій економіці.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє французька інформаційна агенція AFP, передає видання The Guardian.

"Ключовим пріоритетом є подвоєння нашої підтримки України в її захисті від Росії", — сказала Йеллен, виступаючи на полях саміту міністрів фінансів G20 в Індії.

Міністерка пояснила, що після візиту до Києва вона на власні очі побачила "велику користь", яку принесла іноземна допомога як цивільним, так і військовим.

"Припинення цієї війни є перш за все моральним імперативом. Але це також найкраще, що ми можемо зробити для глобальної економіки", — додала Єллен.

Ще однією з "головних цілей" Вашингтона є "боротьба зі спробами Росії уникнути санкцій" Заходу.

Раніше в уряді констатували, що стабільна фінансова допомога США та ЄС забезпечує регулярну виплату зарплат і пенсій в Україні. Без цих грошей українці могли б недоотримувати такі виплати.