Південна Корея планує долучитися до відбудови України

Південна Корея планує долучитися до відбудови України
Президент Південної Кореї Юн Сук Йоль під час візиту до України. Фото: Офіс президента

Південна Корея висловила намір взяти активну участь у відновленні України і вирішила дозволити тридцятьом бізнесменам відвідати країну для ухвалення можливих проектів по реконструкції

Прокачайте маркетинг-стратегію свого бізнесу та знайдіть нові канали взаємодії з аудиторією на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+
25 червня топменеджери Ощадбанку, Укрзалізниці, NOVA (Нової пошти), Kernel, Ковальська та ще 25+ великих компаній розкажуть, які стратегії та канали просування підійдуть саме вашому бізнесу.
Забронювати участь

Про це пише видання Yonhap, посилаючись на офіційних осіб, знайомих з цим питанням.

Згідно з детальними планами, уряд встановить обмеження на кількість подорожуючих бізнесменів до 30 осіб, а тривалість їхньої поїздки буде обмежена двома тижнями на одне відрядження.

Відповідно до корейського законодавства вони подорожуватимуть за спеціальними паспортами, і з цього місяця міністерство закордонних справ почало отримувати заявки від бізнесменів. Якщо кількість заявників перевищує ліміт, їм буде запропоновано скоригувати час їх від’їзду, щоб кількість мандрівників не перевищувала квоту.

Видання пише, з огляду на спеціальні вказівки, встановлені для винятків щодо поїздок в Україну, очікується, що багато корейських компаній відвідають країну, щоб вивчити можливості участі в потенційних проектах реконструкції. Відбудовою України вже зацікавилися будівельні та інфраструктурні компанії, підприємства комунального та енергетичного секторів.

Повідомляється, що Україну планує відвідати і делегація на чолі з міністром земель Вон Хі Рьоном для обговорення проекту реконструкції з офіційними особами в Києві. Окремо Мінпром організовує власну делегацію з енергетичних і заводських компаній, яка планує відвідати Україну в жовтні.

Такі зусилля прискорилися після того, як президент Юн Сук Йоль здійснив несподіваний візит до України в липні та пообіцяв надати пакет безпеки, гуманітарної допомоги та допомоги у відбудові.