Президент Південної Кореї прибув в Україну з неоголошеним візитом (ФОТО/ВІДЕО)

президент Південної Кореї Юн Сук Йоль, президент України Володимир Зеленський
У межах робочого візиту до Японії у травні Зеленський провів зустріч із президентом Республіки Корея Юн Сок Йолем. Фото: ОП

Президент Південної Кореї Юн Сук Йоль у суботу, 15 липня, здійснив неоголошений візит до України. Він має намір провести зустріч з українським колегою Володимиром Зеленським. 

Прокачайте маркетинг-стратегію свого бізнесу та знайдіть нові канали взаємодії з аудиторією на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+
25 червня топменеджери Ощадбанку, Укрзалізниці, NOVA (Нової пошти), Kernel, Ковальська та ще 25+ великих компаній розкажуть, які стратегії та канали просування підійдуть саме вашому бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляють Yonhap з посиланням на джерела в офісі президента Південної Кореї та пресслужба Офісу генпрокурора та пресслужба ОПУ.

Юн Сук Йоль вже відвідав місце масових вбивств у Бучі, а також Ірпінь та поклав вінок до пам’ятника українським військовим.

Після цього Юн Сук Йоль відправився на зустріч з президентом Зеленським.

Візит до Києва став завершенням двоетапної поїздки, під час якої Юн Сук Йоль вже відвідав Литву на саміт Організації Північноатлантичного договору, а потім відвідав Польщу з офіційним візитом.

Нагадаємо, останніми місяцями Україна та Південна Корея вели публічні перемовини щодо поставок Києву зброї. У травні Сеул отримав від України перелік необхідної зброї і вивчав його. 

Зеленський попросив Південну Корею та Японію передати летальну зброю. При цьому він визнав, що країни мають законодавчі та конституційні труднощі для цього. Своєю чергою Юн Сок Йоль пообіцяв надати Києву лише додаткову допомогу нелетального характеру. Зокрема, йшлося про обладнання для розмінування та машини швидкої допомоги.