У Севастополі окупанти мобілізують водіїв "швидкої" і трактористів, – розвідка

У Севастополі окупанти мобілізують водіїв "швидкої" і трактористів, – розвідка

В тимчасово окупованому Севастополі набирає обертів "мобілізаційна кампанія". Представники військкоматів найбільшу увагу приділяють водіям і трактористам.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Так, в 1-й міській лікарні повістки отримали водії швидкої допомоги в повному складі. На виноробному підприємстві "Золота балка" – 100% трактористів.

"Мобілізованих розміщують у військовому містечку 810-ої бригади морської піхоти. Протягом останнього тижня сюди прибуло близько 300 новобранців. Мобілізовані проходять прискорену базову бойову підготовку під курівництвом інструкторів з 47 мотострілецької дивізії та 810 бригади", - зазначають у розвідці.

У відомстві зазначають,що найбільша увага приділяється підготовці екіпажів БМП, БТР та РСЗВ "Град". При цьому зразки сучасної військової техніки відсутні. Окремо готуються підрозділи снайперів та саперів. Опрацьовуються дії в складі БТГр та малими групами.

"Більшість особового складу – чоловіки віком "за 40". Серед них – учасники російських воєн в Ічкерії, декілька "афганців". Значна частина колишніх військових ЗСУ, які після окупації залишись на території Криму", - повідомляють у ГУР МО.

Крім того, зі стоянки довготривалого зберігання бойової техніки 810-ої бригади зняті зі зберігання всі САУ 2С3 "Акация" та ЗСУ-23-4 "Шилка", які вдалося привести в мінімально робочий стан. Частина особового складу вже виїхала на Донецький та Херсонський напрямки.

Перед відправкою в зону бойових дій з мобілізованими проводяться спеціальні заняття з "політичної підготовки" на яких доносяться наступні тези:

  • українське керівництво вже давно отримало та поділило кошти за здачу територій;
  •  вам не доведеться брати участь у реальних бойових діях, необхідно просто для виду постріляти; 
  •  вибухи в Криму погоджені з Путіним, тож все під контролем; 
  • ми ще нічого не починали; 
  • Китай скоро надасть сучасні ракети, які будуть зносити українські міста "під нуль", РФ свої ракети поки що береже.

Зазначимо, раніше у ГУР МО повідомляли, що намагаючись виконати план часткової мобілізації, повістки в РФ видають незалежно від віку, стану здоров’я та наявності військового досвіду. В країні-агресорі виникли суттєві проблеми із грошовим забезпеченням як мобілізованих, так і військовослужбовців армії РФ по контракту. Мобілізованим росіянам не вистачає спальних місць, їжі, форми та грошей.

Також у розвідці повідомляли, що в Білорусі готують місця для 20 тисяч мобілізованих з РФ. Для розміщення мобілізованих планується використати існуючі військові фонди, а також цивільні приміщення і будівлі.