У США заявили, що координуватимуть із Південною Кореєю додаткову підтримку України

Прапор США. Фото: Ralphs_Fotos / Pixabay
Прапор США. Фото: Ralphs_Fotos / Pixabay

Сполучені Штати продовжать тісну координацію з Південною Кореєю, зокрема, щодо збільшення підтримки України.

Прокачайте маркетинг-стратегію свого бізнесу та знайдіть нові канали взаємодії з аудиторією на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+
25 червня топменеджери Ощадбанку, Укрзалізниці, NOVA (Нової пошти), Kernel, Ковальська та ще 25+ великих компаній розкажуть, які стратегії та канали просування підійдуть саме вашому бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє Reuters з посиланням на речника Державного департаменту США.

Речник назвав Південну Корею ключовим азіатським союзником та "стійким партнером" у захисті суверенітету України.

"Республіка Корея була вірним партнером у захисті права України на територіальний суверенітет від російської агресії з перших днів повномасштабного вторгнення… Ми продовжимо тісну координацію з нашим союзником щодо питання додаткової підтримки України", – сказав він.

Нагадаємо, Президент Південної Кореї Юн Сук Йоль вперше заговорив про зміну своєї позиції проти озброєння України. Південна Корея може розширити свою підтримку України, окрім гуманітарної та економічної допомоги, якщо вона зазнає широкомасштабного нападу на цивільне населення.

Це перший випадок, коли Сеул заявив про готовність надати Україні зброю, більше ніж через рік після того, як виключив можливість летальної допомоги.

Наступного тижня Юн має відвідати Вашингтон для зустрічі з президентом США Джо Байденом, щоб відзначити 70-річчя альянсу двох країн.