Зеленський звільнив заступника голови СБУ та перевів керівника служби на Донбасі на Вінничину

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський. Фото: пресслужба президента

Президент Володимир Зеленський звільнив Анатолія Сандурського з посади заступника голови Служби безпеки України. Про це йдеться в указі №700 від 23 жовтня.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Сандурський був призначений 3 березня 2022 року, пропрацювавши на цій посаді, таким чином, трохи більше, ніж півтора роки. Наразі СБУ вже видалила зі свого сайту сторінку про нього як одного з керівників служби.

Крім того, глава держави звільнив начальника Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях Володимира Петриченка. Він працював на цій посаді з 5 липня 2019 року.

Петриченко переведений на аналогічну посаду у Вінницькій області, з якої, відповідно, звільнено Анатолія Денисенка. Останній очолював вінницьке облуправління служби з 7 листопада 2019 року.

Крім того, президент провів ще низку призначень начальства СБУ. Так, начальником Головного слідчого управління призначено Андрія Швеця, начальником управління роботи з особовим складом - Тамару Пашковську, а начальником департаменту господарського забезпечення - Андрія Падалку.

Нагадаємо також, що у травні Зеленський призначив заступником голови СБУ Сергія Наумюка, який раніше очолював підрозділ детективів Національного антикорупційного бюро. У квітні ж президент замінив начальника Центру спеціальних операцій СБУ.