Common Help Ukraine

Common Help Ukraine

Підтримка обороноздатності, гуманітарного фронту та економіки

Delo.ua у партнерстві з Астарта розповідає історії про те, як великий бізнес навчився об’єднуватися для допомоги країні та підставляти плече там, де стає важко малим підприємцям, волонтерам, силам оборони в цей складний для усіх час.

Ми розкажемо про те, звідки в Україну надходять гуманітарні вантажі, ким вони надаються й формуються, як виникають основні логістичні вузли й шляхи доставлення цих надважливих вантажів від благодійників до кінцевих отримувачів. Як великий бізнес допомагає численній армії волонтерів здійснити безпрецедентну логістичну операцію з постачання в Україну усього необхідного. Це історії про те, як торуються й чим живуть шляхи до нашої перемоги.

Також ми розповімо, хто і як сьогодні допомагає стартапам та малим підприємцям. Адже зараз кожна працевлаштована людина, кожне нове робоче місце це вклад у стійкість економіки, у здатність людей продовжувати боротьбу за збереження свого дому, родини та всієї країни. Бо кожен хто сьогодні має можливість самостійно заробляти — може донатити на ЗСУ, допомагати силам ТРО, піклуватися про інших. А отже — допомагати Україні.
 

Тим більше, що українці довели, що вони незламні. З початку агресії в країні було зареєстровано понад 140 тисяч підприємців фізичних осіб! Тож це історії про сміливців, що будують власну справу у країні що воює.

2 матеріали
Common Help Ukraine: ультрамарафон до перемоги триває
Категорія
Бізнес

Common Help Ukraine: ультрамарафон до перемоги триває

З початком повномасштабної війни ми об’єдналися для перемоги і єдиним фронтом даємо відсіч ворогам: військові — на полі бою зі зброєю в руках, а тил тримають всі, у кого в серці Україна. 

Ця історія про спільну допомогу — гуманітарний проєкт Common Help UA, який утворився завдяки співпраці бізнесу, громадських організацій та тисяч небайдужих українців, що мають бажання та силу духу огортати теплом та турботою інших.