lifecell запустив дзвінки через Wi-Fi

lifecell запустив дзвінки через Wi-Fi

Мобільний оператор lifecell 5 вересня запустив в Україні дзвінки Voice over Wi-Fi у тестовому режимі. Технологія дозволяє абонентам здійснювати голосові дзвінки на базі Wi-Fi-мережі.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомила пресслужба компанії.

Технології передачі голосових дзвінків VoLTE та VoWiFi будуть доступні в Україні для абонентів lifecell, чиї мобільні пристрої їх підтримують. При цьому наразі функція доступна тільки на сучасних моделях смартфонів Samsung та Xiaomi.

В компанії обіцяють, що невдовзі перелік смартфонів буде збільшуватися. Дзвінки, що здійснюються за допомогою цієї функції, тарифікуються як звичайні голосові виклики.

"Сучасна технологія VoWiFi дозволяє телефонувати з місць, де є Wi-Fi, але обмежений мобільний зв’язок — наприклад, з укриттів, підвальних приміщень та цокольних поверхів. Точка доступу Wi-Fi працює як базова станція оператора. Це суттєва перевага під час війни, адже така опція дозволяє абонентам залишатися на зв’язку з близькими та рідними", — резюмував керівник проєктів та програм департаменту маркетингу lifecell Олександр Мельниченко.

Для того, щоб дзвонити через Wi-Fi, смартфон абонента має підтримувати VoWiFi Calling.  Необхідні також такі умови:

  • наявність картки USIM;
  • перебування в зоні покриття Wi-Fi;
  • активація функції Wi-Fi Calling на смартфоні.

Нагадаємо, українці, які вимушено виїхали до країн ЄС, можуть і надалі телефонувати рідним за цінами українських операторів.