Співзасновник Netflix йде з посади гендиректора на тлі зміни числа передплатників

Співзасновник Netflix йде з посади гендиректора на тлі зміни числа передплатників

Рід Гастінгс йде з посади генерального директора компанії Netflix. Він був одним із засновників компанії і пробув на своїй високій посаді 25 років.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє Engadget.

Ще один топменеджер сервісу, Тед Сарандос, який займає цю посаду з липня 2020 року, розділить керування з новопризначеним операційним директором Грегом Пітерсом. 

Гастінгс каже,  що він продовжить працювати та буде служити "містком" між радою директорів і новими генеральними директорами.

Зазначається, що звільнення Гастінгса відбулося на тлі втрати передплатників вперше за понад десять років через, як стверджують у Netflix, конкуренцію та поширення спільного використання акаунтів.

Водночас у опублікованому звіті про доходи за четвертий квартал повідомляється про 7,66 мільйонів нових клієнтів, що дає загальну кількість передплатників у 230,75 мільйонів. 

Нагадаємо, що раніше Reuters дійшов висновку, що у 2023 році корпорація Microsoft може купити провайдера медійних послуг Netflix за $190 млрд. У виданні зазначили, дві компанії націлені на зближення і вже мають тісні зв'язки. Зокрема, Microsoft стала рекламним партнером Netflix, а президент Microsoft Бред Сміт входить до правління Netflix.