Відтепер штраф за адмінпорушення можна сплатити в "Дії": як це зробити

дія
Сплачуйте штрафи за адмінпорушення без походів до суду, черг та папірців. Фото: Мінцифри

У Мінцифрі повідомили, що запустили в Дії нову послугу, за допомогою якої українці можуть сплатити штраф за адмінпорушення в застосунку.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Він нагадав, що через необачність можна вчинити адмінпорушення. Наприклад, закурити в невстановленому місці або порушити правила торгівлі. Після цього на людину чекає штраф.

"Тепер українці можуть сплатити штраф за адмінпорушення просто в "Дії". Без довгих бюрократичних процедур та поїздок до суду. Всього за кілька кліків — у смартфоні", - зазначив Федоров.

Він додав, що квитанція автоматично надійде до суду, який після зарахування коштів закриє вашу справу.

Як це працює?

  • Зайдіть у Дію
  • натисніть Послуги - Штрафи - Судові штрафи
  •  виберіть потрібний штраф
  •  сплатіть з Google чи Apple Pay.

Раніше для цього доводилося приходити до суду, годинами стояти в черзі, щоб отримати паперове судове рішення та реквізити для сплати. А потім іти в банк та сплачувати штраф за квитанцією.

Нагадаємо, одна з найпопулярніших послуг знову доступна в застосунку та на порталі “Дія”. Щоб змінити місце реєстрації, більше не треба проходити квест по держустановах та збирати папери, а достатньо зробити лише кілька кліків у смартфоні.