На Київщині відбудували ще один міст через Трубіж замість зруйнованого (ВІДЕО)

На Київщині відбудували ще один міст через Трубіж замість зруйнованого (ВІДЕО)
Фото: Київська ОВА

У Броварському районі Київської області завершився капітальний ремонт мосту через річку Трубіж в районі села Заворичі. Про це повімляють у обласній військовій адміністрації.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Зазначається, що старий міст був зруйнований на початку повномасштабного вторгнення Росії навесні 2022 року. Після деокупації Київщини та обстеження пошкоджень у червні 2022 року департаментом регіонального розвитку ОВА було замовлено проєкт відбудови та оголошено тендер на проведення робіт.

Договір на проведення капітального ремонту мосту було підписано з ТОВ "Мостобудівельний загін №112". Відбудова розпочалася у вересні й тривала близько 13 місяців.

Під час капремонту було, зокрема, проведено відновлення берегових опор; будівництво прогонової будови; влаштування нового дорожнього полотна на мосту та підходах до нього; встановлення перильного огородження, берегових конусів; облаштування водовідвідних та очисних мереж.

Протяжність нового мосту становить 27 метрів. За даними обладміністрації, наразі на Київщині відновлюються ще шість мостів, а для ще 14 розробляються проєкти.

Нагадаємо також, що ще в грудні 2022 року було відновлено міст через Трубіж, розташований південніше - на трасі М-03 Київ - Харків в районі села Борщів. Він теж був підірваний на початку повномасштабного вторгнення РФ.