Суд заарештував частку агропідприємства на Кіровоградщині у 4,6 млрд гривень, яка належить росіянину

Суд заарештував частку агропідприємства на Кіровоградщині у 4,6 млрд гривень, яка належить росіянину
Фото: Depositphotos

Суд за клопотаннями Кіровоградської обласної прокуратури наклав арешт на частку у 50% одного з підприємств, що становить понад 4,6 мільярда гривень, в рамках кримінального провадження за фактом відмивання коштів, йдеться у повідомленні прокуратури.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

За даними слідства, громадянин РФ - засновник одного з агропідприємств та власник половини статутного капіталу, який також є засновником восьми підприємств на території самої Росії, здійснював незаконні фінансові операції.

Як стверджують правоохоронці, спільно з іншими посадовими особами підприємства він легалізував та виводив до РФ кошти, отриманні злочинним шляхом.

Прокуратура вказує, що на частку громадянина РФ у статутному капіталі підприємства арешт накладено "з метою забезпечення збереження майна для його подальшої конфіскації".

Розслідування за частиною 2 статті 209 Кримінального кодексу здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції в Кіровоградській області. Сама ж поліція про це не повідомляє.

Нагадаємо, що місяць тому в Україні заарештували активи підприємства, що спеціалізується на продажі сільгосптехніки та додаткового обладнання, директором та кінцевим бенефіціарним власником якого є російські бізнесмени.

Джерело фото: ua.depositphotos.com