ПриватБанк запустив веб сайт електронних підписів

ПриватБанк запустив веб сайт електронних підписів

ПриватБанк запустив новий веб сайт акредитованого центру сертифікації ключів, який дозволяє клієнтам отримати, перевірити чи відкликати кваліфікований електронний підпис, підписувати документи з КЕП та отримати інші послуги АЦСК онлайн.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє пресслужба Приватбанку.

Сайт електронних підписів доступний для всіх клієнтів, як підприємців і юридичних осіб, так и громадян України, які можуть за декілька кліків отримати електронний підпис SmartID для оформлення державних електронних послуг.

Підпис SmartID є безкоштовним для клієнтів ПриватБанку та доступний із будь-якого вашого смартфона, на якому встановлено мобільний додаток Приват24.

"КЕП ПриватБанку  гарантує безпечність операцій, адже зберігається в захищеному хмарному сховищі та повністю відповідає вимогам Закону України № 2155 "Про електронні довірчі послуги"", - піддкреслили у фінустанові. 

Докладніше про безкоштовну технологію SmartID для користувачів можна дізнатися за посиланням

ПриватБанк ухвалив рішення з 1 червня відновити активний режим кредитування клієнтів за кредитними картками та продовжив пільгові умови обслуговування користувачів кредитних карток.