AB InBev виводить пиво "Чернігівське" на ринок Бельгії

AB InBev виводить пиво "Чернігівське" на ринок Бельгії

Бельгійський пивоварний гігант AB InBev, який володіє у тому числі пивними брендами Stella Artois, Jupiler та Leffe, має намір почати реалізовувати українське пиво "Чернігівське" на бельгійському ринку.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомила пресслужба компанії.

Займатиметься виходом українського пива на новий ринок директор з маркетингу "Чернігівського" в Україні Ганна Руденко, яка знаходиться в Бельгії.

"Чернігівське" з'явиться на полицях супермаркетів Colruyt, Carrefour та Delhaize, а також деяких закладів у середині травня. На банках пива буде зображено серце у кольорах українського прапора та девіз "Кожна банка допомагає Україні подолати гуманітарні труднощі".

Весь прибуток від продажу буде передано організаціям, які надають гуманітарну допомогу Україні, зокрема Caritas International. Компанія планує перерахувати у такий спосіб не менше 5 мільйонів євро.

Зазначимо, що "Чернігівське" вже є на полицях супермаркетів у Великій Британії.

Варто зазначити, що загалом виробництво пива в Україні скорочується. У січні-березні 2022 року порівняно з аналогічним періодом 2021 року виробництво пива в Україні знизилося вдвічі, до 17,1 млн дал.