В Україні випустять пиво на честь літака "Мрія"

В Україні випустять пиво на честь літака "Мрія"

Київська пивоварня Underwood Brewery випустить крафтове пиво на честь літака "Мрія", повідомила компанія на своєму сайті.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

В даний час компанія приймає замовлення на пиво, а також на мерч MRIYA. Все відправлятимуть поступово з середини червня.

Одна банка пива об'ємом 0,33 л коштує 71 гривню. Частину коштів від продажу буде перераховано на допомогу Збройним силам України.

Пиво "Мрія" Underwood Brewery створила разом із німецькою пивоварнею Brolo. Його вже продають у Німеччині, особливо популярним воно стало у крафтових барах.

Тим часом у Фінляндії крафтова пивоварня Olaf Brewing із Савонлінни випустила на ринок пиво, присвячене НАТО. Його назва та оформлення перегукується з атрибутикою Північноатлантичного альянсу.