На столичних АЗС, як і раніше, перебої з постачанням палива. Де в Києві можна заправити бензином А-95

На столичних АЗС, як і раніше, перебої з постачанням палива. Де в Києві можна заправити бензином А-95

У Києві станом на понеділок 16 травня майже неможливо заправити бензином "А-95". За готівку його можна купити лише на кількох АЗС. Про це Delo.ua повідомили у кол-центрах найбільших мереж АЗС

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Зокрема, на АЗС мережі ОККО придбати бензин за готівку або розрахувавшись банківською картою неможливо. Більше того, компанія припинила продаж талонів та паливних карток.

У кол-центрі сказали, що найближчим часом очікується постачання бензину. Проте "А-95" для звичайних водіїв є лише на АЗС у селі Велика Олександрівка, що у Броварському районі Київської області (понад 30 км від столиці).

При цьому дизпаливо можна придбати на 5 столичних АЗС ОККО згідно з встановленим лімітом.

На АЗС мережі WOG повідомили, що бензин "М-95" за готівку або з розрахунком банківською картою продають лише на одній столичній АЗС (по вул. Сім'ї Сосніних 17-А) згідно з встановленим лімітом. Однак, встановивши на смартфон програму PRIDE, можна заправляти авто з лімітом до 100 літрів на багатьох АЗС мережі в столиці.

У кол-центрі мережі АЗС Socar розповіли, що очікують на постачання бензину, проте нині мережа відпускає паливо лише за талонами та паливними картками.

В АЗС мережі "Укрнафта" зазначили, що поки що не володіють інформацією про те, як працюють їх АЗС, проте до останнього часу мережа АЗС заправляла лише транспорт критичної інфраструктури.

Нагадаємо, що в Офісі президента 11 травня заявили, що обсяги імпорту палива "вже фактично відповідають" темпам щоденного споживання бензину та дизеля на заправках, і громадянам слід "зберігати спокій, щоб ми могли спокійно наситити всі заправки паливом".

У свою чергу, у КМДА кажуть, що бензин на заправках у Києві в достатній для водіїв кількості з'явиться до кінця травня.