У Херсоні підірвали авто одного з найвідоміших місцевих колаборантів

У Херсоні підірвали авто одного з найвідоміших місцевих колаборантів

У Херсоні підірвали автомобіль одного з найвідоміших місцевих колаборантів Дмитра Савлученка. За попередніми даними, він загинув.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляю місцеві ЗМІ та нардеп Олексій Гончаренко.

Савлученко довгі роки займався у місті антиукраїнською діяльністю. Був у молодіжній організації "Нова Русь" та проросійським активістом із партії Шарія. Савлученко увійшов до створеного росіянами "Комітету порятунку" (до нього входить і "заступник голови адміністрації" Стремоусів).

Про смерть колаборанта з Херсону Дмитра Савлученка повідомив також радник голови Херсонської військової адміністрації Сергій Хлань.

"У наших партизан ще одна перемога — вбито "начальника Департаменту сім'ї, молоді та спорту окупаційної Херсонської ВЦА" Дмитра Савлученка. Проросійського активіста й зрадника зранку підірвали в авто в одному з дворів Херсона", – повідомив Хлань.

Зазначимо, що періодично з'являються повідомлення про вбивства або поранення громадян України, що перейшли на бік Росії, у захоплених областях.

Так, нардеп Олексій Гончаренко заявляє, що в Херсонській області 22 червня вбито народного депутата Олексія Ковальова, який перейшов на бік Росії, якого виключили з фракції "Слуга народу".

А інформація про підрив "голови адміністрації Херсонської області Сальдо" виявилася фейком.