Внаслідок ворожих обстрілів Бахмута й Сіверська 7-8 липня загинули п'ять мирних мешканців

Внаслідок ворожих обстрілів Бахмута й Сіверська 7-8 липня загинули п'ять мирних мешканців
Фото: Донецька обласна прокуратура

Через щільні обстріли з боку російських окупантів 7-8 липня у містах Бахмут і Сіверськ Донецької області загинуло п’ять мирних мешканців. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Зазначено, що ці люди віком від 33 до 79 років померли вже у реанімаційному відділенні лікарні. Крім того, внаслідок ворожої атаки від снарядів окупантів зазнали поранень три особи, серед яких 12-річний хлопчик, який наразі перебуває в лікарні у вкрай тяжкому стані.

Відкрито два провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни (частина 2 статті 438 Кримінального кодексу). Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії для з’ясування усіх обставин злочину. Процесуальне керівництво в цих провадженнях здійснює обласна прокуратура.

Фото: Донецька обласна прокуратура

Зазначимо, що за даними Донецької обласної військової адміністрації на ранок 8 липня, впродовж четверга вв регіоні через російські обстріли загинуло шість мирних мешканців.

Зокрема загибель людей зафіксована у Краматорську, Слов'янську, Авдіївці, Сіверську, селах Покровське та Орлівка. Ще 21 людина отримала поранення.

В свою чергу у вечірньому зведенні 8 липня Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє про ворожі обстріли Сіверська та сусідніх сій Серебрянка, Спірне та Івано-Дар'ївка, а також про авіаудари неподалік Берестового і Покровського.