Прем`єри "Бетмена" від Warner Bros. в Росії не буде, Disney и Sony також скасували показ своїх фільмів у російських кінотеатрах

Прем`єри "Бетмена" від Warner Bros. в Росії не буде, Disney и Sony також скасували показ своїх фільмів у російських кінотеатрах

Голлівудські студії The Walt Disney Company та Warner Bros. призупиняють показ своїх фільмів у Росії через напад російської армії на Україну.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Компанія Warner Bros. відклала прем'єру фільму "Бетмен", яка мала відбутися в Росії 3 березня. Про це повідомляють американські ЗМІ, цитуючи представника WarnerMedia.

Компанія зазначає, що продовжуватиме стежити за ситуацією в міру її розвитку. "Ми сподіваємося на швидкий і мирний дозвіл цієї трагедії", — сказано у заяві.

"З огляду на неспровокований напад на Україну та трагічну гуманітарну кризу, ми зупиняємо показ фільмів у Росії", — йдеться у заяві компанії Disney.

У тому числі компанія скасовує показ мультфільму "Я червонію" від Pixar".

"Ми прийматимемо майбутні бізнес-рішення, ґрунтуючись на змінах ситуації", — зазначає Disney.

Слідом за Disney та Warner Bros. про скасування в Росії прем'єри екшену "Морбіус" з Джаредом Лето оголосила Sony Pictures. Показ мав розпочатися 24 березня. Компанія зазначила, що рішення торкнеться і майбутніх кінопроектів організації.

Кадр з фільму  "Морбіус" 

Раніше Delo.ua повідомляло, що Українська кіноакадемія звернулася до світової кіноспільноти із закликом застосувати санкції до російської кіногалузі. Санкції мають на меті ізолювати Російську Федерацію, яка напала на Україну, у міжнародній кінодипломатії і негативно вплине на російську економіку, кажуть ініціатори петиції Call for a boycott of Russian cinema.