Верховна Рада перейшла на безперебійний режим роботи

Верховна Рада перейшла на безперебійний режим роботи

Верховна Рада перейшла в режим безперебійної роботи — народні депутати, у разі потреби, прийматимуть будь-які рішення для стабілізації ситуації.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це заявив речник парламенту Руслан Стефанчук.

«Очевидно, що РФ розпочала повне військове вторгнення на територію нашої країни. Зараз ми перебуваємо на зв'язку з парламентами інших країн. Є повна комунікація між органами державної влади. Ми всі працюємо. У разі необхідності прийняття будь-яких рішень ми зберемося та проведемо їх. Тут стоять представники всіх фракцій та груп парламенту», - зазначив він.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив про введення воєнного стану на всій території України. Він зазначив, що Росія здійснила удари по українській військовій інфраструктурі та прикордонникам. У багатьох містах України було чутно вибухи.

"Ми вводимо військовий стан по всій території України. Хвилину тому я провів розмову з президентом Джо Байденом. США вже почали організовувати міжнародну підтримку. Сьогодні від кожного з вас потрібен спокій. По можливості залишайтеся вдома. Ми працюємо, армія працює, працює весь сектор безпеки і оборони України. НА зв'язку з вами постійно буду я, РНБО, Кабінет міністрів. Незабаром я знову вийду на зв'язок", — зазначив президент.

Раніше президент Росії Володимир Путін під час екстреного звернення до громадян заявив про початок воєнної операції на Донбасі.

"Мною прийнято рішення про проведення спеціальної військової операції. Її мета - захист людей, які протягом восьми років зазнають знущань, геноциду з боку київського режиму", - підкреслив Путін.

Він додав, що Росія не допустить появи в України ядерної зброї, хоча до планів РФ "не входить окупація українських територій".